Trending Hashtags

Don't use the same old hashtags, our software automatically detects the top trending hashtags so you can use the best hashtags for your posts every time.

Increased Exposure

Using the right and trendy instagram tags for your post lets you stand out and get more real followers.

Updated Automatically

Our system analyses hashtags live and updates the top trending hashtags in minutes.


Find the top hashtags for #izmir

Using the top trending hashtags is proven to help reach more users and attract real targeted followers.


PicDove Recommendation:

Use #izmir to get seen now

41.8
average comments
35.5M
hashtag reach
1.2K
average likes

Best hashtags for #izmir

#izmir
#likeforlike
#black
#bestoftheday
#life
#family
#follow4follow
#yummy
#photography
#artist
#london
#workout
#cat
#landscape
#beauty
#home
#like4like
#music
#sun
#model
#blackandwhite
#healthy
#food
#vscocam
#ootd
#photographer
#beach
Posts using this hashtag
35,537,996

Note: If the '&' character is used in the hashtag/s that you're searching for then please use the 'and' keyword instead.


Top 10 hashtags used with #izmir

Percentage of hashtags used with #izmir on Instagram posts

Always up to date

Our software is actively updating our hashtags and including top trending hashtags or every category every few minutes. Be sure to use a trusted hashtag website, to ensure you are using up to date hashtags to maximize your potential and growth on Instagram, along with other social platforms.

Do you have any suggestions? Please send your feedback to us. We are always driven to provide a better service.

Hashtags available right here are chosen and also constructed in such a way that reveals their worth. You can pick from the listing that is carefully pertaining to your brand or article. For instance, izmir hashtags are widely browsed on Instagram to be utilized with pertinent articles.

Other than most recent and fashionable Instagram izmir hashtags, you need to upgrade pertinent material as well. As an example, if you aspire to utilize hashtags, after that see to it you are utilizing them efficiently. Top izmir hashtags are commonly gone over on Instagram that helps you in grabbing the interest of your targeted audience as well as a boost in the number of fans.

If you start utilizing preferred hashtags for izmir to advertise your brand name, then you will possibly build your involvement, in contrast, to simply replicating and pasting unconnected hashtags. Hashtagsforlikes has actually made it very easy for you to drag the hashtags that relate to your blog post or brand. Right here you will see tiny teams of comparable top Instagram izmir hashtags. These tiny teams can be made use of almost, as you can choose a various one whenever you upload something regarding the same subject or specific niche.

Bear in mind that a few of your blog posts can obtain included in the header area of an Instagram hashtag. It can breast the opportunity of getting even more sort, remarks along with followers, so prepare for that if it occurs every time by uploading a well-formed web content.

With proper and trendy hashtags for hashtags for izmir, you can boost the impressions of your posts and increase the credibility of your brand.


izmir instagram hashtag profile picture

#izmir photos & videos

35,537,996 Instagram Posts using #izmir hashtag

Top izmir Posts

HEY, SİZ BAYIM!
SİZE SÖZÜM 👈🏻👊🏻💪🏻
Güçlü ve karakterli birer kadın olarak yetiştiririz biz kadınlar kendimizi! Kimi zaman bir erkek kadar kas kuvvetimiz olmadan ama yeri gelince bir erkeğin yapabildiği çoğu şeyi yapan, aynı anda birden fazLa işi başaran, okuyan, düşünen, gezen, gören, çalışan, herşeyden biraz deneyimleyen, kariyerin yanında yuva kuran, üstüne bir de çocuk yapan, düşüp kalkan, yaralı dizlerle ayaklarının üzerinde duran, Tanrı’nın dünyayı güzelleştirsin diye gönderip kıymet bilmenizi istediği en güzel varlıklarız biz.
Sevmeyi, değer vermeyi, özen göstermeyi beceremeyecek bir ruh, kalp ve ahlak bulunmuyorsa şayet ki siz de, biz kendi değerimizi bilecek kadar kendimize merhametliyiz. Biz sizden sevgi,ilgi dilenmiyoruz... Hele ki maddi hiçbir şeyinizi istemiyoruz.
Bizler güçlendikçe ama sessiz kaldıkça canımızı yaktınız. Ezdiniz, geçtiniz! Aldattınız, terkettiniz! Almak istediklerinizi alıp gittiniz! Gittiniz çünkü hep daha sessizini, daha az ayakta duranını, daha güzelini, daha çok para kazananını ya da dahaların dahasını istediniz! Siz bize bunları yaşattıkça, sessiz kalacağımızı sandınız, yanıldınız.
Ruhumuzu öldürmeniz yetmezmiş gibi, size başkaldırışlarımızın öfkesini bedenimizden çıkardınız. Ölürsek kurtulursunuz sandınız, yine yanıldınız. Birimize bir şey olsa diğerimiz burada. Biz el eleyiz. Çünkü birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için.
Gittiniz! Aslında İyi ki gittiniz çünkü bizi büyüttünüz, olgunlaşmamızı sağladınız!
Zaten doğru dürüstte değer verip sevemeyecekseniz, varın gidiniz!Oysa derdimiz sadece sevilmekti! Çok sevilmek değil güzel sevilmekti. Bu çağa geldik hala güzel sevmeyi çoğunuz beceremediniz.
O zaman biz de kendi kendimize yeteriz!
Likya-SedaŞalvarlı
#travelphotography#photooftheday#picoftheday#smile#live#love#eat#pray#sea#sun#instaphoto#instasize#izmir#antalya#kalkan#kaş#fethiye#bodrum#mugla#holiday#happiness#vsco#vscam#life#me#colorfull#Mediterranean#blogger#travel#traveller

HEY, SİZ BAYIM! SİZE SÖZÜM 👈🏻👊🏻💪🏻 Güçlü ve karakterli birer kadın olarak yetiştiririz biz kadınlar kendimizi! Kimi zaman bir erkek kadar kas kuvvetimiz olmadan ama yeri gelince bir erkeğin yapabildiği çoğu şeyi yapan, aynı anda birden fazLa işi başaran, okuyan, düşünen, gezen, gören, çalışan, herşeyden biraz deneyimleyen, kariyerin yanında yuva kuran, üstüne bir de çocuk yapan, düşüp kalkan, yaralı dizlerle ayaklarının üzerinde duran, Tanrı’nın dünyayı güzelleştirsin diye gönderip kıymet bilmenizi istediği en güzel varlıklarız biz. Sevmeyi, değer vermeyi, özen göstermeyi beceremeyecek bir ruh, kalp ve ahlak bulunmuyorsa şayet ki siz de, biz kendi değerimizi bilecek kadar kendimize merhametliyiz. Biz sizden sevgi,ilgi dilenmiyoruz... Hele ki maddi hiçbir şeyinizi istemiyoruz. Bizler güçlendikçe ama sessiz kaldıkça canımızı yaktınız. Ezdiniz, geçtiniz! Aldattınız, terkettiniz! Almak istediklerinizi alıp gittiniz! Gittiniz çünkü hep daha sessizini, daha az ayakta duranını, daha güzelini, daha çok para kazananını ya da dahaların dahasını istediniz! Siz bize bunları yaşattıkça, sessiz kalacağımızı sandınız, yanıldınız. Ruhumuzu öldürmeniz yetmezmiş gibi, size başkaldırışlarımızın öfkesini bedenimizden çıkardınız. Ölürsek kurtulursunuz sandınız, yine yanıldınız. Birimize bir şey olsa diğerimiz burada. Biz el eleyiz. Çünkü birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Gittiniz! Aslında İyi ki gittiniz çünkü bizi büyüttünüz, olgunlaşmamızı sağladınız! Zaten doğru dürüstte değer verip sevemeyecekseniz, varın gidiniz!Oysa derdimiz sadece sevilmekti! Çok sevilmek değil güzel sevilmekti. Bu çağa geldik hala güzel sevmeyi çoğunuz beceremediniz. O zaman biz de kendi kendimize yeteriz! Likya-SedaŞalvarlı #travelphotography #photooftheday #picoftheday #smile #live #love #eat #pray #sea #sun #instaphoto #instasize #izmir #antalya #kalkan #kaş #fethiye #bodrum #mugla #holiday #happiness #vsco #vscam #life #me #colorfull #Mediterranean #blogger #travel #traveller

Paylaşımı gördüğün saati yazarmısın ..........................................................................
Yorumlarınız için teşekkür ederim . Huzurla kalın. . 〰️Arkadaşlarınızı etiketliye bilirsiniz 〰️ .
......................................................................
. @1dilsizkalem 👈
. @1dilsizkalem 👈
.#1dilsizkalem 👈
.#1dilsizkalem 👈
⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️
..................................................... #fedakarlık #hayatadair
#ardaerel #nejatişler #ahmetbatman
#sitem #instegram
#kirginimsanahayat
#edebiyatdefteri #duâ
#askadair #sevdayadair
#leylagibisev #huzurlu #istanbul #edebiyatkulubu
#guzelsozler #anlamlisözler
#ankara #izmir #zarifoğlucahit #kahramantazeoglu #zarifbirkalem #cemalsureyya #turgutuyar
#cahitzarifoğlu
#yalnızlık
#yorgun

Paylaşımı gördüğün saati yazarmısın .......................................................................... Yorumlarınız için teşekkür ederim . Huzurla kalın. . 〰️Arkadaşlarınızı etiketliye bilirsiniz 〰️ . ...................................................................... . @1dilsizkalem 👈 . @1dilsizkalem 👈 . #1dilsizkalem 👈 . #1dilsizkalem 👈 ⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️ ..................................................... #fedakarlık #hayatadair #ardaerel #nejatişler #ahmetbatman #sitem #instegram #kirginimsanahayat #edebiyatdefteri #duâ #askadair #sevdayadair #leylagibisev #huzurlu #istanbul #edebiyatkulubu #guzelsozler #anlamlisözler #ankara #izmir #zarifoğlucahit #kahramantazeoglu #zarifbirkalem #cemalsureyya #turgutuyar #cahitzarifoğlu #yalnızlık #yorgun

Sevgili yaz, n'olur bitme 🤗
İyi akşamlar İzmir ❤️
.
📸 Fotoğraf için teşekkürler @ugurtalas
.
📨 Paylaşılmasını istediğiniz fotoğraflarınıza bizi etiketleyebilir veya DM olarak da gönderebilirsiniz
.
🔁 Göndermiş olduğumuz takip istekleri davet amaçlıdır, bizi takip etmeyi unutmayın
.
#alaçatı #çeşme #izmir #izmirliiz #iyiakşamlar #güzelizmir #izmirim #izmirde #izmirdeyasam #izmiretkinlik #instagram #igers #ig_izmir #gezi #gezilecekyerler #gezirehberi #instafoto #instapic #ig_turkey

Sevgili yaz, n'olur bitme 🤗 İyi akşamlar İzmir ❤️ . 📸 Fotoğraf için teşekkürler @ugurtalas . 📨 Paylaşılmasını istediğiniz fotoğraflarınıza bizi etiketleyebilir veya DM olarak da gönderebilirsiniz . 🔁 Göndermiş olduğumuz takip istekleri davet amaçlıdır, bizi takip etmeyi unutmayın . #alaçatı #çeşme #izmir #izmirliiz #iyiakşamlar #güzelizmir #izmirim #izmirde #izmirdeyasam #izmiretkinlik #instagram #igers #ig_izmir #gezi #gezilecekyerler #gezirehberi #instafoto #instapic #ig_turkey

😂Siz Yoksanız Bir Kişi Eksiğiz @ogretmen_mizah 👈Destek için lütfen takip ediniz... 👆👆👆👆👆👆
....Bizde Sizi Bekliyorduk Sayfamıza Hoşgeldin....
🌹🌹🌹🌹🌹🌹
@ogretmen_mizah 👈👈👈
. Daha fazlası için lütfen aşağıdaki linke
tıklayarak Takip etmeyi unutmayınız 🌺🔄 ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
------------------------------
👇👇👇👇👇👇
. @ogretmen_mizah .
.
.
.
.
.
.
#yemek #salatatarifleri #çorbatarifleri #koltuk #mükemmellezzetler #etyemekleri #dekoratifurunler #nefisyemektarifleri #pratikbilgiler #düzen #sunum #sunumönemlidir #a101 #eskişehir #dekoratif #izmir #mutfak #pasta #yemektarifleri #yemektarifi #tarif #tarifler #kolaytarifler #keşfet #moda #bim #pratikyemekler #pratiktarifler #lezzet #gurme

😂Siz Yoksanız Bir Kişi Eksiğiz @ogretmen_mizah 👈Destek için lütfen takip ediniz... 👆👆👆👆👆👆 ....Bizde Sizi Bekliyorduk Sayfamıza Hoşgeldin.... 🌹🌹🌹🌹🌹🌹 @ogretmen_mizah 👈👈👈 . Daha fazlası için lütfen aşağıdaki linke tıklayarak Takip etmeyi unutmayınız 🌺🔄 ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ ------------------------------ 👇👇👇👇👇👇 . @ogretmen_mizah . . . . . . . #yemek #salatatarifleri #çorbatarifleri #koltuk #mükemmellezzetler #etyemekleri #dekoratifurunler #nefisyemektarifleri #pratikbilgiler #düzen #sunum #sunumönemlidir #a101 #eskişehir #dekoratif #izmir #mutfak #pasta #yemektarifleri #yemektarifi #tarif #tarifler #kolaytarifler #keşfet #moda #bim #pratikyemekler #pratiktarifler #lezzet #gurme

Değil mi ?
👇🏼
Daha fazlası için beğen, yorum yap, takip et, bildirimleri aç
@milyonermentalitesi
@milyonermentalitesi

Değil mi ? 👇🏼 Daha fazlası için beğen, yorum yap, takip et, bildirimleri aç @milyonermentalitesi @milyonermentalitesi

Latest izmir Posts

Sarıyer’de boşaltılan bina da kimsenin zarar görmemiş olması mutluluk verici.Ancak yapıların dayanıksızlığı ve deprem gerçeği artık tüm şehri,hatta tüm ülkeyi ilgilendiren,milli bir konu.İstanbul’daki yapıların depreme dayanıklı hale getirilmesi için sefeberlik ilan edeceğiz.İBB Başkanı Ekrem İMAMOĞLU
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#imamoğlu#ekremimamoğlu#istanbul#izmir#ankara#chp#haber#magazin#magazine#haberler#kılıçdaroğlu#kadınaşiddetehayır#doğa#deprem#afet

Sarıyer’de boşaltılan bina da kimsenin zarar görmemiş olması mutluluk verici.Ancak yapıların dayanıksızlığı ve deprem gerçeği artık tüm şehri,hatta tüm ülkeyi ilgilendiren,milli bir konu.İstanbul’daki yapıların depreme dayanıklı hale getirilmesi için sefeberlik ilan edeceğiz.İBB Başkanı Ekrem İMAMOĞLU . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #imamoğlu #ekremimamoğlu #istanbul #izmir #ankara #chp #haber #magazin #magazine #haberler #kılıçdaroğlu #kadınaşiddetehayır #doğa #deprem #afet

#izmir #sahilevleri
Hayırli geceler🚬
Yeniyiz Ama Kararlıyız . ®:-)
Kalite Asla Tesadüf Değildir Bizi Takip Etmeyi Unutmayın 🌷○○○○√√√√
@radikal.mekan
Arkadaşlarinizi Etiketleyin @radikal.mekan
..Kaydedip , Yorum Yapıp , beğenerek bize en büyük desteği sen yapmış ol.💯🔱
➡️Keşfetten gelenler 'HOŞGELDİNİZ'
Daha fazlası için takip et.◎◎◎◎◎
📌@radikal.mekan©
📌@radikal.mekan 🎗 ©
📌@radikal.mekan🎗 ©
📌@radikal.mekan🎗 ©
📌@radikal.mekan🎗 ©
.Admin👉: @tuba_nur21🔞🔞☢
#s1f1rb1r #birzamanlaradana #hürriyetmahallesi#çetedizisi #çarpışma #çukur#KanımızYerdeKalmadı #cio #ciobaba#cihatsarsılmaz #savaşsatış #cengoburak #babba#çatışma #bedel #infaz #illegalçareler#birzamanlaradana #01 #savaşsatış #özgürmeriç#anafor #cihatsarsılmaz #ak #ak47tattoo #keleş#hürriyetmahallesi #cihangirceyhan #çetedizisi#23ocak #racon #izmir #reynmen #çukur#akınkoçovalı #ciobaba #s1f1rb1r #cengoburak#blutv #birzamanlaradana #01 #savaşsatış#özgürmeriç #anafor @ilegall.video #cihatsarsılmaz#ak #ak47tattoo #keleş #hürriyetmahallesi#cihangirceyhan #çetedizisi #23ocak #racon #izmir#reynmen #çukur #akınkoçovalı #s1f1rb1r#birzamanlaradana #hürriyetmahallesi #çetedizisi#çarpışma #çukur

Hayırli geceler🚬 Yeniyiz Ama Kararlıyız . ®:-) Kalite Asla Tesadüf Değildir Bizi Takip Etmeyi Unutmayın 🌷○○○○√√√√ @radikal .mekan Arkadaşlarinizi Etiketleyin  @radikal .mekan ..Kaydedip , Yorum Yapıp , beğenerek bize en büyük desteği sen yapmış ol.💯🔱 ➡️Keşfetten gelenler 'HOŞGELDİNİZ' Daha fazlası için takip et.◎◎◎◎◎ 📌 @radikal .mekan© 📌 @radikal .mekan 🎗 © 📌 @radikal .mekan🎗 © 📌 @radikal .mekan🎗 © 📌 @radikal .mekan🎗 © .Admin👉:  @tuba_nur21 🔞🔞☢ #s1f1rb1r  #birzamanlaradana  #hürriyetmahallesi #çetedizisi  #çarpışma  #çukur #KanımızYerdeKalmadı  #cio  #ciobaba #cihatsarsılmaz  #savaşsatış  #cengoburak  #babba #çatışma  #bedel  #infaz  #illegalçareler #birzamanlaradana  #01  #savaşsatış  #özgürmeriç #anafor  #cihatsarsılmaz  #ak  #ak47tattoo  #keleş #hürriyetmahallesi  #cihangirceyhan  #çetedizisi #23ocak  #racon  #izmir  #reynmen  #çukur #akınkoçovalı  #ciobaba  #s1f1rb1r  #cengoburak #blutv  #birzamanlaradana  #01  #savaşsatış #özgürmeriç  #anafor  @ilegall .video  #cihatsarsılmaz #ak  #ak47tattoo  #keleş  #hürriyetmahallesi #cihangirceyhan  #çetedizisi  #23ocak  #racon  #izmir #reynmen  #çukur  #akınkoçovalı  #s1f1rb1r #birzamanlaradana  #hürriyetmahallesi  #çetedizisi #çarpışma  #çukur

İstanbul FACELIFT tüm sihri ile biter
Sırada hangi mucizeler benimle ?
Haydi al kendini karşına ;
Söyle bakalım ona , neleri duymayı seçiyor 👌
Ona hangi tavsiyelerde bulunuyorsun?
Dışarıdan arkadaşın ol kendinin 😉Bak bakalım ne kadar cesur arkadaşın , her şeyi yapabilecek ruhsal gücü var mı?
Nasıl ? İyi görünüyor de mi?
Mucize olduğunu unutmuş mu? Hatırlatır mısın lütfen 🙏
Neler söylüyorsun ona ?
💫Güzelsin , özelsin ve senden başka yok diyor musun ?
Biz bugün bedenlerimiz ile buluştuk ❤️
Hem gençleştik hem de şifalandık❤️
Bakalım onların yaşamları nasıl dönüşecek🙏
Yaşlanma OUT
Gençlik IN 😂
Hangi beden doğru hangi beden yanlış 💫
Tüm bunlarla ilgili bakış açılarınızı iptal eder misiniz lütfen ?
Aramıza Almanya’dan gelen canım ruh ailelerimin de katıldığı bu seminer muhteşemdi ❤️❤️
Daha öte ne var ?
#facelift#gençlik#beden#zihin#dinamik#enerji#dönüşüm#bireyselşifa#kozmikbotoks#mucize#sihir#izmir#almanya

İstanbul FACELIFT tüm sihri ile biter Sırada hangi mucizeler benimle ? Haydi al kendini karşına ; Söyle bakalım ona , neleri duymayı seçiyor 👌 Ona hangi tavsiyelerde bulunuyorsun? Dışarıdan arkadaşın ol kendinin 😉Bak bakalım ne kadar cesur arkadaşın , her şeyi yapabilecek ruhsal gücü var mı? Nasıl ? İyi görünüyor de mi? Mucize olduğunu unutmuş mu? Hatırlatır mısın lütfen 🙏 Neler söylüyorsun ona ? 💫Güzelsin , özelsin ve senden başka yok diyor musun ? Biz bugün bedenlerimiz ile buluştuk ❤️ Hem gençleştik hem de şifalandık❤️ Bakalım onların yaşamları nasıl dönüşecek🙏 Yaşlanma OUT Gençlik IN 😂 Hangi beden doğru hangi beden yanlış 💫 Tüm bunlarla ilgili bakış açılarınızı iptal eder misiniz lütfen ? Aramıza Almanya’dan gelen canım ruh ailelerimin de katıldığı bu seminer muhteşemdi ❤️❤️ Daha öte ne var ? #facelift #gençlik #beden #zihin #dinamik #enerji #dönüşüm #bireyselşifa #kozmikbotoks #mucize #sihir #izmir #almanya

Whatever oversıze t-shirt
Şipariş:www.bbtshopturkey.com
Wp: 05326960226
Tek tişört: 49.99₺
Üç Tişört :109.99₺ (NOT BÜTÜN TİŞÖRTLERDE GEÇERLİ
#erkekgiyim #sokakmodası #erkekstil#istanbul #izmir #bursa #gaziantep #ankara #mugla #eskisehir#adana #konya #edirne #kırklareliüniversitesi #kocaeliüniversitesi #sakaryaüniversitesi #zonguldak #sinopüniversitesi

Whatever oversıze t-shirt Şipariş:www.bbtshopturkey.com Wp: 05326960226 Tek tişört: 49.99₺ Üç Tişört :109.99₺ (NOT BÜTÜN TİŞÖRTLERDE GEÇERLİ #erkekgiyim #sokakmodası #erkekstil #istanbul #izmir #bursa #gaziantep #ankara #mugla #eskisehir #adana #konya #edirne #kırklareliüniversitesi #kocaeliüniversitesi #sakaryaüniversitesi #zonguldak #sinopüniversitesi

hi.
#izmir #güzelbahçe
Sevmesini bilene !
Paylaşımı gördüğünüz saati yazıp, görmesini istediğiniz kişileri yorum kısmına etiketleyebilirsiniz.Beğenip, yorum yapmayı ve kayt etmeyi Unutmayın. 😍
-
'01:05'🍷🌙
-
Ailemize sende katıl : @kadinsevdise
-
#duygusalvideolar #aşksözleri #ağırsözler #aşk #hüzün #acı #çukur #söz #istanbul #romantik #şiirsokakta  #anlamlisozler  #kadinsevdise #ankara #izmir #bursa #adana  #gaziantep #antalya #mersin  #trabzon #efkar  #askvesen #mevlana #acisozler #damarsözler #şiirduvarda #duygusalsözler  #keşfet #sizdengelenler

Sevmesini bilene ! Paylaşımı gördüğünüz saati yazıp, görmesini istediğiniz kişileri yorum kısmına etiketleyebilirsiniz.Beğenip, yorum yapmayı ve kayt etmeyi Unutmayın. 😍 - '01:05'🍷🌙 - Ailemize sende katıl :  @kadinsevdise - #duygusalvideolar #aşksözleri  #ağırsözler  #aşk #hüzün  #acı #çukur #söz  #istanbul #romantik  #şiirsokakta  #anlamlisozler  #kadinsevdise #ankara #izmir #bursa #adana  #gaziantep #antalya #mersin  #trabzon #efkar   #askvesen #mevlana #acisozler #damarsözler #şiirduvarda #duygusalsözler  #keşfet #sizdengelenler

Oturumu rahat. Kaliteli kumasi ile oturma odalarınızda mükemmel görüntü ambiyansı sunan birbirinden güzel koltuk takımları uygun fiyatlarla @eslmobilya 'da hizmetinizde. 🚚Türkiye’nin heryerine ulaşım 🛋Kaliteli Rahat Ve Konforlu Kumaşlar.
✂️Tüm Ürünlerimiz Kendi İmalatımızdır ...
✅1. Sınıf Gürgen Ve Mdf Tahtaları Kullanılmaktadır...
✏️İstediğiniz Tür Renk Ve Kumaş Döşeme Seçenekleri Mevcuttur...
💌Takipte Kalın. Fırsatları Kaçırmayın. @eslmobilya
📞Detaylı Bilgi Whatsapp 0533 921 2358
-----------------------------------------------
#türkiye #tiktok #istanbul #ankara #izmir #mardin #mobilya #mobilyam #koltuk #koltuktakimi #aksesuar #lkoltuk #kosetakimi #uygun #uygunfiyat #ucuzluk #ucuz #kalite #düğün #çeyiz #çeyizlik #gelin #yenigelin #evlilik #misafir #hediye #hediye #hediyelik #ucuzkoltuk #bursa #bursainegöl

Oturumu rahat. Kaliteli kumasi ile oturma odalarınızda mükemmel görüntü ambiyansı sunan birbirinden güzel koltuk takımları uygun fiyatlarla @eslmobilya 'da hizmetinizde. 🚚Türkiye’nin heryerine ulaşım 🛋Kaliteli Rahat Ve Konforlu Kumaşlar. ✂️Tüm Ürünlerimiz Kendi İmalatımızdır ... ✅1. Sınıf Gürgen Ve Mdf Tahtaları Kullanılmaktadır... ✏️İstediğiniz Tür Renk Ve Kumaş Döşeme Seçenekleri Mevcuttur... 💌Takipte Kalın. Fırsatları Kaçırmayın. @eslmobilya 📞Detaylı Bilgi Whatsapp 0533 921 2358 ----------------------------------------------- #türkiye #tiktok #istanbul #ankara #izmir #mardin #mobilya #mobilyam #koltuk #koltuktakimi #aksesuar #lkoltuk #kosetakimi #uygun #uygunfiyat #ucuzluk #ucuz #kalite #düğün #çeyiz #çeyizlik #gelin #yenigelin #evlilik #misafir #hediye #hediye #hediyelik #ucuzkoltuk #bursa #bursainegöl

TAKİP👇👇👇 @fit_kadinlar
@fit_kadinlar
@fit_kadinlar
@fit_kadinlar
Sağlıklı ve hızlı bir şekilde 1 ayda 6 ila 9 KİLO VERMEK istiyorsanız👇👇👇 Whatsapp +90 554 142 44 80
Resimleri sola kaydırmayı unutmayın birde💕👩🙆‍♂️👉 #diyet #kiloverme #diyetisyen #spor #fitness #istanbul #fit #zayıflama #beslenme #diet #diyetteyim #diyetteyiz #izmir #motivasyon #zayiflama #kilo #yemek

TAKİP👇👇👇 @fit_kadinlar @fit_kadinlar @fit_kadinlar @fit_kadinlar Sağlıklı ve hızlı bir şekilde 1 ayda 6 ila 9 KİLO VERMEK istiyorsanız👇👇👇 Whatsapp +90 554 142 44 80 Resimleri sola kaydırmayı unutmayın birde💕👩🙆‍♂️👉 #diyet #kiloverme #diyetisyen #spor #fitness #istanbul #fit #zayıflama #beslenme #diet #diyetteyim #diyetteyiz #izmir #motivasyon #zayiflama #kilo #yemek

TAKİP👇👇👇 @fit_kadinlar
@fit_kadinlar
@fit_kadinlar
@fit_kadinlar
Sağlıklı ve hızlı bir şekilde 1 ayda 6 ila 9 KİLO VERMEK istiyorsanız👇👇👇 Whatsapp +90 554 142 44 80
Resimleri sola kaydırmayı unutmayın birde💕👩🙆‍♂️👉 #diyet #kiloverme #diyetisyen #spor #fitness #istanbul #fit #zayıflama #beslenme #diet #diyetteyim #diyetteyiz #izmir #motivasyon #zayiflama #kilo #yemek

TAKİP👇👇👇 @fit_kadinlar @fit_kadinlar @fit_kadinlar @fit_kadinlar Sağlıklı ve hızlı bir şekilde 1 ayda 6 ila 9 KİLO VERMEK istiyorsanız👇👇👇 Whatsapp +90 554 142 44 80 Resimleri sola kaydırmayı unutmayın birde💕👩🙆‍♂️👉 #diyet #kiloverme #diyetisyen #spor #fitness #istanbul #fit #zayıflama #beslenme #diet #diyetteyim #diyetteyiz #izmir #motivasyon #zayiflama #kilo #yemek

TAKİP👇👇👇 @fit_kadinlar
@fit_kadinlar
@fit_kadinlar
@fit_kadinlar
Sağlıklı ve hızlı bir şekilde 1 ayda 6 ila 9 KİLO VERMEK istiyorsanız👇👇👇 Whatsapp +90 554 142 44 80
Resimleri sola kaydırmayı unutmayın birde💕👩🙆‍♂️👉 #diyet #kiloverme #diyetisyen #spor #fitness #istanbul #fit #zayıflama #beslenme #diet #diyetteyim #diyetteyiz #izmir #motivasyon #zayiflama #kilo #yemek

TAKİP👇👇👇 @fit_kadinlar @fit_kadinlar @fit_kadinlar @fit_kadinlar Sağlıklı ve hızlı bir şekilde 1 ayda 6 ila 9 KİLO VERMEK istiyorsanız👇👇👇 Whatsapp +90 554 142 44 80 Resimleri sola kaydırmayı unutmayın birde💕👩🙆‍♂️👉 #diyet #kiloverme #diyetisyen #spor #fitness #istanbul #fit #zayıflama #beslenme #diet #diyetteyim #diyetteyiz #izmir #motivasyon #zayiflama #kilo #yemek

Düşük omuz flog elbise
👁‍🗨model- 23582 💰 99,90₺ 🧤Düşük omuz flog elbise 💯s m l bedenler 💥tek renk 🌸flog kumaş 📞Sipariş ve bilgi için 🛍WHATSAPP 0543 945 24 77 ❤ 🗝Kapıda nakit yada K.kartı ile ödeme imkanı ✅150₺ üzeri ücretsiz kargo fırsatı.
.
.
.
.⠀
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.⠀
.
.
.
.
.
.
.
.
.⠀
.
.
.
.
.
.
.
.#trend #fashion #style #moda #love #izmir #istanbul #instafashion #fashionista #kombin #streetstyle⠀⠀⠀ #giyim #stilgiyim #moda #kombin #tarz #fashion #butik #alışveriş #style #instagram#love #instagood #girl #beauty #follow #model #beautiful #lifestyle

Düşük omuz flog elbise 👁‍🗨model- 23582 💰 99,90₺ 🧤Düşük omuz flog elbise 💯s m l bedenler 💥tek renk 🌸flog kumaş 📞Sipariş ve bilgi için 🛍WHATSAPP 0543 945 24 77 ❤ 🗝Kapıda nakit yada K.kartı ile ödeme imkanı ✅150₺ üzeri ücretsiz kargo fırsatı. . . . .⠀ . . . . . . . . . .⠀ . . . . . . . . .⠀ . . . . . . . . #trend #fashion #style #moda #love #izmir #istanbul #instafashion #fashionista #kombin #streetstyle⠀⠀⠀ #giyim #stilgiyim #moda #kombin #tarz #fashion #butik #alışveriş #style #instagram #love #instagood #girl #beauty #follow #model #beautiful #lifestyle

😎

😎

🔥🔥🔥
Beşiktaş, Southampton forması giyen Mario Lemina’yı kiralamak için İngiliz kulübüyle görüşmelere başladı..
Via @firatgunayer
#besiktas #beşiktaş #football #futbol #sports #amazing #tbt #tb #gt #begenikazan #begenikazan #karakartal #karius #konoplyanka #bjk #siyahbeyaz #falcao #aboubakar #kartal #1903 #burakyılmaz #kral #friends #vodafonepark #istanbul #turkey #türkiye #izmir #ankara

🔥🔥🔥 Beşiktaş, Southampton forması giyen Mario Lemina’yı kiralamak için İngiliz kulübüyle görüşmelere başladı.. Via @firatgunayer #besiktas #beşiktaş #football #futbol #sports #amazing #tbt #tb #gt #begenikazan #begenikazan #karakartal #karius #konoplyanka #bjk #siyahbeyaz #falcao #aboubakar #kartal #1903 #burakyılmaz #kral #friends #vodafonepark #istanbul #turkey #türkiye #izmir #ankara

Düşük omuz flog elbise
👁‍🗨model- 23582 💰 99,90₺ 🧤Düşük omuz flog elbise 💯s m l bedenler 💥tek renk 🌸flog kumaş 📞Sipariş ve bilgi için 🛍WHATSAPP 0543 945 24 77 ❤ 🗝Kapıda nakit yada K.kartı ile ödeme imkanı ✅150₺ üzeri ücretsiz kargo fırsatı.
.
.
.
.⠀
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.⠀
.
.
.
.
.
.
.
.
.⠀
.
.
.
.
.
.
.
.#trend #fashion #style #moda #love #izmir #istanbul #instafashion #fashionista #kombin #streetstyle⠀⠀⠀ #giyim #stilgiyim #moda #kombin #tarz #fashion #butik #alışveriş #style #instagram#love #instagood #girl #beauty #follow #model #beautiful #lifestyle

Düşük omuz flog elbise 👁‍🗨model- 23582 💰 99,90₺ 🧤Düşük omuz flog elbise 💯s m l bedenler 💥tek renk 🌸flog kumaş 📞Sipariş ve bilgi için 🛍WHATSAPP 0543 945 24 77 ❤ 🗝Kapıda nakit yada K.kartı ile ödeme imkanı ✅150₺ üzeri ücretsiz kargo fırsatı. . . . .⠀ . . . . . . . . . .⠀ . . . . . . . . .⠀ . . . . . . . . #trend #fashion #style #moda #love #izmir #istanbul #instafashion #fashionista #kombin #streetstyle⠀⠀⠀ #giyim #stilgiyim #moda #kombin #tarz #fashion #butik #alışveriş #style #instagram #love #instagood #girl #beauty #follow #model #beautiful #lifestyle

📣NİKE AIR ONE 270 MODELİ
📣KUTUSUNDA 40-41-42-43-44 NUMARALAR MEVCUT
📣ÜCRETSİZ ŞEFFAF KARGO KAPIDA ÖDEMELİ 📍SADECE 109.99 TL
☎WhatsApp 05069226979
#nike #trendayakkabilar #trendnike #rezervemoda #adidas #puma #lacoste #kampanya #emlak #remax #izmir #ankara #istanbul #samsun #kocaeli #bursa #manisa #afyonkarahisar #zonguldak #giresun #malatya #aydin #ucuzayakkabi #ithalürünler

📣NİKE AIR ONE 270 MODELİ 📣KUTUSUNDA 40-41-42-43-44 NUMARALAR MEVCUT 📣ÜCRETSİZ ŞEFFAF KARGO KAPIDA ÖDEMELİ 📍SADECE 109.99 TL ☎WhatsApp 05069226979 #nike #trendayakkabilar #trendnike #rezervemoda #adidas #puma #lacoste #kampanya #emlak #remax #izmir #ankara #istanbul #samsun #kocaeli #bursa #manisa #afyonkarahisar #zonguldak #giresun #malatya #aydin #ucuzayakkabi #ithalürünler

🦋 Kışı Özledik mi ? 😍🦋 📌Görmesini istediğin Arkadaşlarıni etiketle 😉
_____________________________________________
Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz 😌
@karadenizliler_burayaaa 👈 sayfamızı takip etmeyi unutmayalım. 😊 🌲🌲🌲
________________________________________________
#rize #trabzon #giresun #ordu #samsun #kastamonu #artvin #gümüşhane #bayburt #karabük #samsun #sinop #tokat #amasya #zonguldak #bolu #istanbul #ankara #izmir #karadeniz 🌳
________________________________________________

🦋 Kışı Özledik mi ? 😍🦋 📌Görmesini istediğin Arkadaşlarıni etiketle 😉 _____________________________________________ Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz 😌 @karadenizliler_burayaaa 👈 sayfamızı takip etmeyi unutmayalım. 😊 🌲🌲🌲 ________________________________________________ #rize #trabzon #giresun #ordu #samsun #kastamonu #artvin #gümüşhane #bayburt #karabük #samsun #sinop #tokat #amasya #zonguldak #bolu #istanbul #ankara #izmir #karadeniz 🌳 ________________________________________________

Are you interested in Binary Option Trade(trading in binary options has really helped a lot of people reach their financial dreams and has made more people reach their various business aims and goal). Invest with a trusted account manager and earn huge profits in a period 7 business days,
1. Get your trading account well managed 100%with the latest trading software 85% to 95%accurate
2. Investment is 100% safe.
3. payout assured 100% Contact me 
Invest $300 earn $3000 weekly
Invest $500 earn $10,800 weekly
Invest $1,000 earn $19,900 weekly 
Invest $1,500 earn $23,850 weekly
Invest $2,000 earn$29,800 weekly
Invest $2,500 earn $39,100 weekly
Invest $3,000 earn $49,200 weekly 
Invest $3,500 earn $60,000 weekly 
Invest $4,000 earn $71,400 weekly 
Invest $4,500 earn $82,100 weekly 
Invest $5,000 earn $94,000 weekly 
You can invest more.....
OVER AND OVER AGAIN
Feel Free to inbox me if you are interested here_____________________________________________________
#doha#dammam#jerusalem#sulaymaniyah#abudhabi#portsaid#erbil#beirut#telaviv#duhok#tehran#cairo#riyadh#ankara#alexandria#amman#jeddah#baghdada#mashhad#izmir#basra#dubai#bursa#isfahan#adana#damascus#shiraz#tabriz#Gaziantep#kirkuk

Are you interested in Binary Option Trade(trading in binary options has really helped a lot of people reach their financial dreams and has made more people reach their various business aims and goal). Invest with a trusted account manager and earn huge profits in a period 7 business days, 1. Get your trading account well managed 100%with the latest trading software 85% to 95%accurate 2. Investment is 100% safe. 3. payout assured 100% Contact me  Invest $300 earn $3000 weekly Invest $500 earn $10,800 weekly Invest $1,000 earn $19,900 weekly  Invest $1,500 earn $23,850 weekly Invest $2,000 earn$29,800 weekly Invest $2,500 earn $39,100 weekly Invest $3,000 earn $49,200 weekly  Invest $3,500 earn $60,000 weekly  Invest $4,000 earn $71,400 weekly  Invest $4,500 earn $82,100 weekly  Invest $5,000 earn $94,000 weekly  You can invest more..... OVER AND OVER AGAIN Feel Free to inbox me if you are interested here_____________________________________________________ #doha #dammam #jerusalem #sulaymaniyah #abudhabi #portsaid #erbil #beirut #telaviv #duhok #tehran #cairo #riyadh #ankara #alexandria #amman #jeddah #baghdada #mashhad #izmir #basra #dubai #bursa #isfahan #adana #damascus #shiraz #tabriz #Gaziantep #kirkuk

Yine hüzünlü Bir Ahmet Kaya şarkısı...
.
-BENİ VUR-
.
Bol bol yorum yapıp kaydedelim 🌹🙏 .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#müslümgürses #2019 #diyarbakir #lise #gitar #solo #akustik #müzik #audi #keşfet #sesegel #osestürkiye #acunilicali #çukur #türkiye #amatorsesler #osesbende #izmir #bursa #antalya #sahil #arabesk #şarkı #music #fenomen #gündem #reynmen #bandırma #sesgüzel #repost
Çırak getirdik dediler; kabul etmedim...Mustafa kardeşimin imajı çıraklığı değil müdürlüğe müsait...Sarı saçları mavi gözleriyle şifa oldu bize...Yüce Rabbim yavrularımızın akıbetini hayırlı güzel eylesin kardeşlerim...Sevgiler saygılar; bizden sizlere gelsin inşaallah....👋👋👋👋 #izmir #türkiye #diyetyemekleri #sağlıklıbeslenme #zeytinyağlı #turkiye #istanbul #hatay #şirinyer #sanat #organik #doğal #bitkisel #bornova #hatay #alsancak #göztepe #huzur #gaziemir #karşıyaka #bostanlı #sağlıklıyaşam #kebap #çiğköfte #baklava #hamburger #alaçatı #döner #foodporn #güzelyalı

Çırak getirdik dediler; kabul etmedim...Mustafa kardeşimin imajı çıraklığı değil müdürlüğe müsait...Sarı saçları mavi gözleriyle şifa oldu bize...Yüce Rabbim yavrularımızın akıbetini hayırlı güzel eylesin kardeşlerim...Sevgiler saygılar; bizden sizlere gelsin inşaallah....👋👋👋👋 #izmir #türkiye #diyetyemekleri #sağlıklıbeslenme #zeytinyağlı #turkiye #istanbul #hatay #şirinyer #sanat #organik #doğal #bitkisel #bornova #hatay #alsancak #göztepe #huzur #gaziemir #karşıyaka #bostanlı #sağlıklıyaşam #kebap #çiğköfte #baklava #hamburger #alaçatı #döner #foodporn #güzelyalı

@ayakkabi__sepeti #2019 ✅YENİ SEZON ‼️⭕️ORİGİNAL CHEKİCH®️ MARKA ERKEK AYAKKABI🚪KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME!!! KREDİ KARTI💳 VEYA NAKİT SEÇENEĞİ HIZLI VE (((ÜCRETSİZ KARGO)))! ! ! İNDİRİMLİ FİYAT ❗❗❗⭕️130₺ WHATSAPP İLETİŞİM:🇹🇷 📞 05413376294 ____________________________________________ www.knackshoes.com #ayakkabı #giyim #moda #alışveriş#izmir #istanbul #eskişehir #ankara #karum #antalya #alanya #Çeşme #repost #manisa #Denizli #anamur #bursa #bolu #Burdur #sivas #samsun#kırmızı #freeshop #türkiye #erkekayakkabı #siyahayakkabı #kalıntabanayakkabı #yüksektabanayakkabı #ayakkabısepeti

@ayakkabi__sepeti #2019 ✅YENİ SEZON ‼️⭕️ORİGİNAL CHEKİCH®️ MARKA ERKEK AYAKKABI🚪KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME!!! KREDİ KARTI💳 VEYA NAKİT SEÇENEĞİ HIZLI VE (((ÜCRETSİZ KARGO)))! ! ! İNDİRİMLİ FİYAT ❗❗❗⭕️130₺ WHATSAPP İLETİŞİM:🇹🇷 📞 05413376294 ____________________________________________ www.knackshoes.com #ayakkabı #giyim #moda #alışveriş #izmir #istanbul #eskişehir #ankara #karum #antalya #alanya #Çeşme #repost #manisa #Denizli #anamur #bursa #bolu #Burdur #sivas #samsun #kırmızı #freeshop #türkiye #erkekayakkabı #siyahayakkabı #kalıntabanayakkabı #yüksektabanayakkabı #ayakkabısepeti

Çocuğunu isteyen anneye tekme tokat giriştiler ! İşte bunlar bu !
SON DAKİKA : Diyarbakir`da oglu HDP`liler tarafindan daga kaçırıldığı için HDP il binasi önünde eylem yapan anne Hacire Akar HDP`lilerin saldırısına ugradi. #mhp #akparti #receptayyiperdoğan #kahramanmaraş #ankara #turgev #istanbul #izmir

Çocuğunu isteyen anneye tekme tokat giriştiler ! İşte bunlar bu ! SON DAKİKA : Diyarbakir`da oglu HDP`liler tarafindan daga kaçırıldığı için HDP il binasi önünde eylem yapan anne Hacire Akar HDP`lilerin saldırısına ugradi. #mhp #akparti #receptayyiperdoğan #kahramanmaraş #ankara #turgev #istanbul #izmir

Good Morning from Santorini 💙 | Anzeige

Good Morning from Santorini 💙 | Anzeige

Что такое AIESEC?
⠀
AIESEC — это международная молодёжная некоммерческая неполитическая независимая организация, которая полностью управляется молодежью от 18 до 29 лет.
Подробнее об этой организации, о самих программах вы можете почитать в интернете.
⠀
В AIESEC есть множество различных программ для стажировок по всему миру. Данная программа дает вам возможность поехать в другую страну, изучить культуру, подтянуть языки, улучшить как личные, так и профессиональные навыки. При этом сроки стажировок различаются, так допустим есть стажировки на 2-3 недели, а также на 6 месяцев и на год.
Моя стажировка относится к программе под названием «GLOBAL Talent» это профессиональная стажировка и она длится год. И так, что мне пришлось сделать чтобы попасть на данную стажировку.
⠀
1) Зарегистрироваться на сайте AIESEC;
⠀
2) Заполнить анкету, она же является резюме;
⠀
3) Отправить заявку различным организациям;
⠀
Далее, вам приходит сообщение на почту или в whatsapp, а также связываются с вашим менеджером. Затем, вам назначают дату собеседования. Мои собеседования проходили на английском языке, так как я собиралась на длительную стажировку, английский язык обязателен.
После того, как получили приглашение:
⠀
4) Оплатить организационный взнос (AIESEC);
⠀
5) Подготовить документы для получения визы;
⠀
6) Купить билет.
Далее, по возможности буду писать о самом опыте. Был ли интересен пост?) Всегда рада вашей обратной связи!🤗 #aiesec #Turkey #globaltalent #Türkiye #İzmir #istanbul #summer #good #aiesecturkey #aiesecrussia

Что такое AIESEC? ⠀ AIESEC — это международная молодёжная некоммерческая неполитическая независимая организация, которая полностью управляется молодежью от 18 до 29 лет. Подробнее об этой организации, о самих программах вы можете почитать в интернете. ⠀ В AIESEC есть множество различных программ для стажировок по всему миру. Данная программа дает вам возможность поехать в другую страну, изучить культуру, подтянуть языки, улучшить как личные, так и профессиональные навыки. При этом сроки стажировок различаются, так допустим есть стажировки на 2-3 недели, а также на 6 месяцев и на год. Моя стажировка относится к программе под названием «GLOBAL Talent» это профессиональная стажировка и она длится год. И так, что мне пришлось сделать чтобы попасть на данную стажировку. ⠀ 1) Зарегистрироваться на сайте AIESEC; ⠀ 2) Заполнить анкету, она же является резюме; ⠀ 3) Отправить заявку различным организациям; ⠀ Далее, вам приходит сообщение на почту или в whatsapp, а также связываются с вашим менеджером. Затем, вам назначают дату собеседования. Мои собеседования проходили на английском языке, так как я собиралась на длительную стажировку, английский язык обязателен. После того, как получили приглашение: ⠀ 4) Оплатить организационный взнос (AIESEC); ⠀ 5) Подготовить документы для получения визы; ⠀ 6) Купить билет. Далее, по возможности буду писать о самом опыте. Был ли интересен пост?) Всегда рада вашей обратной связи!🤗 #aiesec #Turkey #globaltalent #Türkiye #İzmir #istanbul #summer #good #aiesecturkey #aiesecrussia

Мой первый рабочий день должен был начаться уже завтра, но его перенесли на другой день. Поэтому сегодня мы с девочками едем в Стамбул. А пока расскажу вам о том, как прошла эта неделя с новыми людьми.
⠀
Мои соседки, а также в будущем и коллеги, разговаривают только на испанском и английском. Ну и я соответственно стала 24/7 онлайн переводчиком для них здесь. Это хорошая практика, но это сложно. Мой мозг загружен весь день и к вечеру мне хочется просто помолчать или поговорить с кем-нибудь на русском 💔
⠀
Первые 4 дня мы остались без воды и газа, а также никак не могли поменять мои деньги, так как в праздник никто не работает, ну и рубли в этом городе не меняют 😒 Благо нам очень повезло с хозяйкой, она приютила нас и мы только вчера заплатили за аренду квартиры.
⠀
Это была сложная неделя для меня, как физически, так и морально. Но общение с местными людьми меня подбадривает и заряжает энергией, that’s why I love Turkey 🇹🇷

Мой первый рабочий день должен был начаться уже завтра, но его перенесли на другой день. Поэтому сегодня мы с девочками едем в Стамбул. А пока расскажу вам о том, как прошла эта неделя с новыми людьми. ⠀ Мои соседки, а также в будущем и коллеги, разговаривают только на испанском и английском. Ну и я соответственно стала 24/7 онлайн переводчиком для них здесь. Это хорошая практика, но это сложно. Мой мозг загружен весь день и к вечеру мне хочется просто помолчать или поговорить с кем-нибудь на русском 💔 ⠀ Первые 4 дня мы остались без воды и газа, а также никак не могли поменять мои деньги, так как в праздник никто не работает, ну и рубли в этом городе не меняют 😒 Благо нам очень повезло с хозяйкой, она приютила нас и мы только вчера заплатили за аренду квартиры. ⠀ Это была сложная неделя для меня, как физически, так и морально. Но общение с местными людьми меня подбадривает и заряжает энергией, that’s why I love Turkey 🇹🇷

📸
ᴍᴏᴅᴇʟ: sɪʟᴀ ᴛᴜʀᴋᴏɢʟᴜ
ᴍᴀᴋᴇᴜᴘ: ᴊᴜʟɪᴀ ʙᴀʀᴜᴛ
ᴘʜᴏᴛᴏɢʀᴀᴘʜᴇʀ: @vlknbrt
#model #modelling #photo #photooftheday #photoshoot #picture #photography #photographer #portrait #nature #girl #actress #makeup #hairstyle #izmir #izmirfotografci #fotograf #foto #instagram #instadaily #instagood #beauty #cool #sony #pose #colorful #tbt #like #hair #makeupartist